Илькин Юсиф оглы Оруджов, Профессор ассистенті

Илькин Юсиф оглы Оруджов

ilkin.orujov@yu.edu.kz

Қызметі: Әзербайжан орталығының басшысы, халықаралық қатынастар және туризм кафедрасының аға оқытушысы.
Академиялық дәрежесі: Халықаралық қатынастар магистрі.
Білімі:

• Ресей Федерациясы Сыртқы істер министрлігінің Дипломатиялық академиясы, халықаралық қатынастар факультеті (магистратура);
  • Белгород мемлекеттік ұлттық зерттеу университеті, мәдениетаралық коммуникация және халықаралық қатынастар институты, Халықаралық қатынастар факультеті (бакалавриат);
  • Ресей Федерациясы Сыртқы істер министрлігінің Дипломатиялық академиясы, халықаралық ұйымның персоналды басқару (кәсіби қайта даярлау).

Еңбек қызметі:

• Yessenov University – «Халықаралық қатынастар және туризм» кафедрасының аға оқытушысы (2020 ж. қазанынан бүгінгі күнге дейін);
  • Yessenov University — Халықаралық офисінің жетекші маманы (қаңтар 2021-шілде 2021);
  • Ресей Федерациясындағы Әзірбайжан Республикасының Елшілігі (2017 -2020);
  • Қазақстан Республикасындағы Әзірбайжан Республикасының Бас консулдығы (2013-2017).

Әскердегі қызметі: Гейдар Алиев атындағы жоғары әскери мектеп (Баку, Әзірбайжан).
Ғылыми қызығушылықтары: «Посткеңестік Кеңістік», «Каспий Өңірі», «ТМД Түркі Мемлекеттері», «Қазіргі Әлемдік Саясат», «Алықаралық Қауіпсіздік», «Халықаралық Қақтығыстар».
Оқытатын пәндері: «Халықаралық қатынастар тарихы», «шет елдердің Әлеуметтанулық талдауы», «Іскерлік шет тілі», «түрік тілі», «Дипломатиялық хаттама», «Дипломатиялық және консулдық қызмет».