Утесова Кымыз Усеновна, Профессор ассистенті

Утесова Кымыз Усеновна

kymyz.utesova@yu.edu.kz

Қызметі: «Әлем тілдері» кафедрасының аға оқытушысы
Сабақ беретін пәні: «Аудармашының кәсіби қызметінің негіздері»;«Жазбаша аударма тәжірибесі»;«Мәдениетаралық қарым-қатынас контекстіндегі негізгі шет тілі»;«Кәсіби-бағытталған шет тілі»: «Шет тілі».
Ғылыми қызығушылығы: Аударма ісі ;Ағылшын тілін оқытудың жаңа әдіс-тәсілдері.
Жарияланымдары: Кәсіби бағытталған шет тілі  пәнінен педагогика, экономика, мұнай-газ, құқықтану мамандықтарына арналған оқу әдістемелік кұралдары мен әдістемелік нұсқаулардың, 25-тен астам мақалалар авторы, сонымен қатар  алыс және жақын шетелдерде және ТМД елдерінде  халықаралық конференцияларында жарияланған  сертификаттары бар.
Өтілген кәсіби біліктілік курстары, тренингтері: TKT,TESOL (Британдық сертификаттау компаниясы) кәсіби біліктілік курстары, Nazarbaev University ,Coursera платформасының базасында кәсіби қызметі бойынша шет тілінде ашық онлайн курстардың сәтті өткендігі туралы 30 дан астам сертификаттар.