Әмірбаева Акерке, Профессор ассистенті

Әмірбаева Акерке

akerke.amirbayeva@yu.edu.kz

Қызметі: «Халықаралық қатынастар және туризм» кафедрасының аға оқытушысы
Ғылыми атағы: қонақ үй менеджменті халықаралық бизнес магистрі
Сабақ беретін пәні: «Брондаудың халықаралық онлайн жүйелері», «Туризмдегі ERP жүйесі», «Қонақжайлылық индустриясы», «Діни туризм», «Зерттеуге кіріспе».
Ғылыми қызығушылығы: Туристік кәсіпорындардың бәсекеге қабілеттілігі, ауыл туризмі, туристік кәсіпорындардың ынтымақтастық қарым-қатынастары.
Жарияланымдары:
1. Әмірбаева А.А., Рыскулов С.К., Ахметова К.А. Қазақстанның Маңғыстау облысының ауылдық туризмінің әлеуетті ресурстары. Аграрлық нарық проблемалары. 2023;(2):71-80.
2. Əмірбаева А.А., Муталиева Л.М., Байтенова Л.М. Туристік кәсіпорындардың бәсекелестік, ынтымақтастық, бірлескен бәсекелестік қарым-қатынастары: библиометрикалық талдау. «Central Asian Economic Review» ғылыми-практикалық журнал. «Нархоз Университеті» КеАҚ. № 1– 2023, Алматы.
3. А.А. Әмірбаева, Г.К. Сапарова, Г.К. Бекбусинова. Қонақ үй сипаттамаларының рейтингтері негізінде бәсекеге қабілеттілігін анықтау: Ақтау қаласы мысалында. Л.Н. Гумилев атындағы ЕҰУ хабаршысының экономика сериясы, #3. – 2022, Астана.
4. А.А. Әмірбаева. Кәсіпорынның бәсекеге қабілеттілігі және оны бағалау әдістері. Қазақстан инновациялық академиясы. «Қазіргі әлемдегі қазақстандық ғылым: теория және практика» атты халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция, Семей қаласы. 27 қараша 2020 ж.
5. А.А. Әмірбаева. Қазақстан Республикасындағы туризм саласын дамытудағы стратегиялық бағдарламаларды талдау. Қазіргі ғылыми зерттеулер мен дамытулардың нәтижелері. XIII Бүкілресейлік ғылыми-практикалық конференцияның мақалалар жинағы. Пенза қаласы. 27 мамыр 2021 ж.