Жангожаева Эльвира Темирхановна, «Халықаралық қатынастар және туризм» кафедрасының меңгерушісі

Жангожаева Эльвира Темирхановна

+7 (7292)788-788(292)
elvira.zhangozhayeva@yu.edu.kz

Қызметі: «Халықаралық қатынастар және туризм» кафедрасының меңгерушісі
Ғылыми атағы: экономика ғылымдарының магистрі
Сабақ беретін пәні: «Халықаралық туризмді ұйымдастыру»,  «Туризмнің белсенді түрлерінің техникасы мен тактикасы»,  «Қонақ үй шаруашылығы».
Ғылыми қызығушылығы: Туризм және өлкетану арқылы студенттерді отан сүйгіштікке тәрбиелеу.
Жарияланымдары:
Erasmus менеджері, жоба зерттеушісі, PICASP: Каспий аймағын дамыту үшін университеттік кәсіпорын ынтымақтастығын жүзеге асыру үшін тәжірибелік кәсіпорындағы пилоттық курстар.
SCOPUS Посткеңестік Орталық Азия елдерінің этникалық миграциясының ерекшеліктері және этникалық құрамы — Тяньцзинь университетінің Ғылым және технология журналы . «Маңғыстау облысындағы туризмнің жағдайы мен даму болашағы» монографиясы