Ішкі тәртіп ережелерін бұзушылармен, сабақтан қалушылармен және оқу пәндері бойынша артта қалушылармен тәрбие жұмысы

29 қыркүйек күні сағат 10.00-де Есенов университетінің Әзірбайжан орталығында (каб.Е206) «оқу және мінез-құлық тәртібін сақтауға бағытталған іс-шаралар (ішкі тәртіп ережелерін бұзушылармен, сабақтан қалушылармен және оқу пәндері бойынша артта қалушылармен тәрбие жұмысы)» тақырыбында кураторлық сағат өтті. Куратор сағатының мақсаты – оқу күнінің тәртібі мен дұрыс тәртібін орнату. Жүріс-тұрыс формасы — әңгіме. Іс-шараның нәтижесіне не оң әсер етеді? Өйткені әрбір қызығушылық танытқан студент өз пікірін айта алады. Топтағы студенттердің сабаққа қатысуына, ағымдағы және семестрлік үлгеріміне мониторинг жүргізілді, студенттердің артта қалу себептеріне талдау жүргізілді және осы себептерді жоюға көмек көрсетілді.